KK WRZOS

Prezes: Marian Serafin
E-mail: maser51@wp.pl
Tel: 602824207

Klub Krajoznawczy WRZOS zaprasza członków i symatyków w dniu 28.04.2024 (niedziela) na wspólne wędrowanie.

TRASA: Kiełpino Kartuskie - leśniczówka Sarni Dwór - Trątkownica Kamienne Kręgi - Kiełpino Kartuskie (ok. 13 km, orientacyjny czas przejścia ok. 5:21 godz.)

ZBIÓRKA > Wyjazd poc. PKM z Gdynia Główna o godz. 7:16 (przyjazd do Kiełpina - godz.8:36.)

POWRÓT > poc. PKM z Kiełpina o godz. 14:57 lub 16:02.

Prowadzi  Staszek S.

W trakcie rajdu można uzyskać wpis do książeczki OTP.

Na wycieczce u Basi można także opłacić składkę PTTK za 2024r. (nabyć znaczek do legitymacji) również wstąpić do PTTK. Basia posiada deklaracje  i przyjmie składkę członkowską + opłatę na legitymacje. Legitymacje z opłaconą składką  wręczy na kolejnej wycieczce po załatwieniu w Oddziale.

UWAGA !!!   Uczestnicy wędrówki idą na własną odpowiedzialność i ubezpieczają się własnym zakresie  (członkowie PTTK korzystają z ubezpieczenia w ramach aktualnie opłaconej składki PTTK).